Monika Kapuśniak Centrum Szkoleniowo-Językowe

“Tell me and I forget. Teach me and I remember.
Involve me and I learn.”
Benjamin Franklin

Monika Kapuśniak Centrum Szkoleniowo-Językowe działa od 2016 r. Szkoła mieści się przy ulicy Objazdowej 73 we Wrocławiu (osiedle Żerniki).

Prowadzę lekcje języka angielskiego, szkolę nauczycieli oraz jestem autorką materiałów edukacyjnych dla wydawnictwa NOWA ERA. Jestem również ambasadorką systemu NEON tego wydawnictwa.

Napisałam serię książek nauczyciela do podręczników SUPER HEROES wydawnictwa Nowa Era oraz jestem współautorką zeszytu ćwiczeń do klasy trzeciej – SUPER HEROES 3.

Przez wiele lat współpracowałam z wydawnictwami Macmillan Polska oraz Oxford University Press tworząc materiały edukacyjne oraz szkoląc nauczycieli.

Od lutego tworzę niezwykłe miejsce dla dzieci i nauczycieli. Mój stacjonarny świat, w którym każdy uczeń jest ważny, a język angielski to nie przedmiot w szkole, a narzędzie do porozumiewania się z ludźmi z całego świata.

Pracuję z dziećmi odkąd skończyłam 19 lat, bo ten zawód był i jest tym, co zawsze chciałam robić. Mam swoje autorskie metody pracy i przemyślane pomoce dydaktyczne, ale przede wszystkim doświadczenie.

Na swoich lekcjach mieszam stare dobre metody pracy z tymi super nowoczesnymi. Każdy uczeń ma do dyspozycji iPad, interaktywne ćwiczenia oraz mnóstwo ciekawych aktywności, które pomagają przełamać bariery językowe.

Dużo wymagam od dzieci, ale jeszcze więcej od siebie.

monika kapuśniak
%d bloggers like this: